ФорумГалереяПоискРегистрацияВходPR-вход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Последние темы
» И вот мы вновь друг перед другом.
Чт Июл 06, 2017 1:45 pm автор Kitsune

» Я слушаю.
Пн Июл 03, 2017 7:27 pm автор Kitsune

»  №286 REPLAY
Сб Июн 03, 2017 11:47 pm автор Tobirama

» Что смотрим
Ср Дек 21, 2016 9:55 am автор hiroko

» Вопросы гостей
Вт Дек 20, 2016 11:28 am автор hiroko

» Досчитаем до 100 (В честь возрождения форума)
Вт Дек 20, 2016 5:26 am автор Kitsune

» Ну что, Док?!
Вт Мар 29, 2016 8:26 pm автор Фразеологизм

» Поздравления!
Чт Дек 31, 2015 2:39 pm автор Нода Хикари

» Мысли вслух
Вс Дек 20, 2015 7:55 am автор Kitsune

Вверх страницы

Вниз страницы

Поделиться | 

Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Гость
Гость

СообщениеТема: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Сб Авг 06, 2011 3:39 pm

Автор:Gokydera Hayato
Бета: Word и собственная грамотность
Фандом: Наруто
Персонажи/Пэйринги: Харуно Сакура, Яманака Ино, Рок Ли, Учиха Саске, Удзумаки Наруто
Рэйтинг: ну, пусть будет PG-13
Жанр:ы юмор, повседневность, гет, ER (Established Relationship),флафф
Предупреждения: ООС и прочая авторская ИМХА
Размер: мини
Статус: завершен
От автора: моя маленькая, скромная, не претендующая на гениальность дань украинскому фэнфикшену(который, кажется, существует только в моем воспаленном воображении )

Харуно бовтала в кружці якусь бридоту, шо не дуже вдало косила під каву. Дієтичну каву. Нонсенс, але Яманака, повернута на схудненні любить такі заморочки. Поклавши ногу на ногу, розоволоса спостерігала, як Іно, натягнувши на себе якийсь сарафан у квіточку розміру ХХХХХХХХХХL розмовляла з кимось по телефону. З мамою, чи шо? В неї ще звичка абсолютно придуркувата: кричати у бідолашну слухавку так, ніби хоче докричатися до Яманака-старшої, шо втекла від істеричної доні до чорта на рога.

Блонда захоплено заливала мамі, шо "так, поснідала" і "ну, мам, ну я ж казала, шо у нас поки громадянський шлюб". Харуно хихикала у кружку. Егеж! Сай, ця бідолашна жертва "громадянськьго шлюбу" щодня вислуховував такий потік нецензурної лексики від трошки вагітної Іно, шо бомжі з усього кварталу збігалися з блокнотиками і аплодували стоячи ораторському мистецтву майбутньої мами. А він же просто черешні їй приніс. Хтоб подумав, шо вона від одного їх виду біжить отровєннічать з великим порцеляновим другом.

Харуно морщить лоба. Учора ще цей Cаске приходив. Усівся на улюблене її місце на дивані, і давай їй плести, шо вони дорослі люди, а йому взагалі треба клан відроджувати. То хоч на Ітачі була надія, так цей гад взяв і помер(ну як помер, дав себе укокошити) шоб на маленького слабкого тупого братика всі проблеми з демографією скинути. Харуно, шоб трохи повипєндрюватись(не кожен же день твоє сопливо-приторне кохання приходить з пропозицією наробити мелюзги) згадала, шо її ще Наруто заміж кликав. Учиха хмикав так, шо в неї мурашки танцювали фокстрот по спині. Казав, щшо той придурок чи то дав обітницю не одружуватись, доки не стане Хокаге, чи то втік у Селище Звуку на гей-парад, але на нього надії ноль. І взагалі він безвідповідальна, не готова да серйозних стосунків людина. " А ти серйозна?" ледь не ляпнула Сакура, але змовчала. Правий же. Он до чого той чортів Удзумакі Хінатика довів. Бідолашна окопалася в себе в кімнаті і не впускала навіть переляканого Неджі, шо на всі питання про "здоров я Хінати-сама" шось мимрив про ПМС. Наївні вони, ті мужики. В них шо потоп, шо епідемія атипічної пневмонії, шо масова апатія у жіноцтва, шо аніме-парад у Конохі - у всьому винно ПМС. При чому, більшість з них впевнена, шо це розшифровується якось типу: Подільський Мандаринний Синлром або Пацифічний Мозкоізоляційний Скотч.

Продовжуючи тему одруження можна ще Лі згадати. Навіть якшо відкинути моментик про те, шо з віком цей бровастий(брови-нічне жахіття пінцета)мачомен не погарнішав а навіть навпаки, а до цього індивідуума, шо так і сяє "силою юності" не те шо пластичний хірург, навіть патологоанатом здається стьомає підійти. Врешті-решт, Сакура вже не дівчинка, ті навіть не дівчина, і навіть не "гей, чому така красива і така сумна" з неповторним кавказьким акцентом. Їй вже стукнуло орочимару знає скільки. "Стільки не живуть" якось сказала їй її єдина дівчина з сьомої(Харуно таки ненавидить збіги) команди. Сакурі на це нічого сказати. Сама ж у її віці, керуючись підлітковим максималізмом і небажанням приймати устатковані норми, була впевнена, шо усіх, хто старший за 30 років слід відловлювати і стреляти. Як лише заважаючий розвитку суспільства компонент, як людей, шо не мають чого запропонувати соціуму і які не підлягають апгрейту.

Сакура з-під сонно опущених повік флегматично палила на Іно, шо зі стадії оборони("Так мам, я назву його на честь прабабки Ріцки" та" Ага, я записала нас на курси молодих батьків") перейшла у стадію наступу("Ти мене ніколи не слухала, я тільки й чула, шо "прибери у кімнаті, годі фарбуватися, ти б ще у трусах пішла та в нього пика мов у майбутнього алкоголіка"! Ніякої поваги до мого "Я"! А про самовираження я взагалі мовчу!")

Правий був Саске, шо нарешті відкинувши образ месника, повернувся на історичну батьківщину(ностальджі як-неяк!) і вправляв заплітаючимся язиком(а те відбувалося під час зустрічі випускників Академії) пояснював п яному в дюпель Саю шо без презерватива ні-ні! Як би не хотілося. Бо потім дізнається, як це, бути молодим папашею. А якшо потім, коли підросте і підніметься на ноги(при цих словах Саске на практиці продемонстрував, шо напідпитку це як мінімум проблематично) то тоді можна і про дружину подумати. Хай це буде хто завгодно, але(тут Учіха робив гамлетівську паузу, шо в поєднанні зі склянкою "Джонні Уокера" виглядала не занадто патетично) не Яманака!. Бо попри всі позитивні якості, такі як вміння плести макраме і самотужки відбиватися від маніаків в провулках вона була добрячим стервом і істеричкою.

Харуно знову згадувала Хінатика, шо попри цілковиту відповідність образу ідеальної жинки - гарна, з 5-тим розміром, неконфліктна, з гарної родини, залишалася у статусі нездорових фантазій. Не даючи спокою усій більш-менш статево зрілій чоловічій(а інколи і не тільки) частині Конохи, вона досі залишалась самотньою. Не знайшлося ще такого, хто зміг би підійти до неї насправді, а не хтиво мріяти про неї тіскаючи свою дівчину.
Харуно всерйоз подумувала, шоб запропонувати крихітці-Хьюзі заключити такий собі фіктивний шлюб двох сорокарічних, зїхавших з глузду тіток-лесбіянок.

Але ми відволікаємось. Яманаки вже закінчила теревенити з муттер:
-Слухай, товстолоба, а якшо я у вегетеріанство подамся? Це ж я перша красуня на вся Коноху стану!І дитині, мабудь, чисто гіпотетично,можливо якась користь. Та і взагалі, на тих вітамінах, шо ти мені приперла жити можна, наскільки я , ознайомившись з інструкцією по юзанню, зрозуміла.

Харуно зітхнула. Витягла з кишені "Бєломор" та сірники. Закурила. Не дивно, шо з таким дурдомом вона курити почала.

-Ну, і шо мені з тобою робити, чудо ти моє бєлобрисе?

Последний раз редактировалось: Gokydera Hayato (Пт Авг 12, 2011 11:18 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 9:50 pm

Цікаво, але я до кінця ше не дочитав.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 9:53 pm

Щира, українська мова :)
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 9:55 pm

Ну а шо?
Uchiha Izuna, ти теж щирий українець?)
Izanami Hotaru Uchiha

Женщина
Количество сообщений : 7393

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 10:27 pm

Хоча і рідна мова, проте не можу я нею читати такі фафніки...

Ибо не нашенское это дело - фики строчить ХДДД
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 11:03 pm

Интересно ,интересно...над почитать.)
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 10, 2011 11:35 pm

Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Пт Авг 12, 2011 11:17 am

Всім величезне дякую за прочитання)

Джирая пишет:
Хоча і рідна мова, проте не можу я нею читати такі фафніки...

Ибо не нашенское это дело - фики строчить ХДДД

А чом би й ні? Я ось дуже засмучуюсь, коли не можу знайти підтвердження існуванню українськогог фанфікшена.

А ще все у моїй клятій українофілії
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Пт Авг 12, 2011 11:19 am

Яб прочел если на русском былоб...
Izanami Hotaru Uchiha

Женщина
Количество сообщений : 7393

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Пт Авг 12, 2011 12:32 pm

Gokydera Hayato пишет:
А чом би й ні? Я ось дуже засмучуюсь, коли не можу знайти підтвердження існуванню українськогог фанфікшена.
Це все школа >> Після неї рідна мова в чомусь сприймається як обов"язок, хоча при потребі можу спокійно розмовляти и грамотно пишу) Проте мені ближче російська... Мати - москалька ХДДДД
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Пт Авг 12, 2011 2:37 pm

А може хтось знає: є якісь форуми Наруто на українській рідній мові?
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Сб Авг 13, 2011 7:20 am

Sai7 пишет:
А може хтось знає: є якісь форуми Наруто на українській рідній мові?

На жаль, поки що не зустріла жодного, хоч і витратила на це купу часу...

Джирая пишет:
Мати - москалька ХДДДД

Ну це розповсюджене явище :D. Я ,наприклад, в якості протеста проти батьків почала, а закінчила самі бачите чим

Arashi пишет:
Яб прочел если на русском былоб...

Возможно(если выдастся свободная минутка и лень не прижмет меня горизонтально к дивану) я выложу русскоязычную версию. Но, к сожаленью, боюсь некоторые моменты просто придется опустить, а некоторые"шутки"(если вдруг вообразить, что у меня есть чувство юмора) потеряют свое значение. Как, впрочем, часто случается при переводе.
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Ср Авг 17, 2011 9:28 am

Мені дуже сподобалось (перечитувала 4 рази),Gokydera Hayato, лови поцілуйчик
Гость
Гость

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   Вт Май 01, 2012 5:43 am

Я Українець, причому щирий)
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)   

Мой первый фанфик по Наруто в таком стиле(Attention!!! - українська мова)

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Ролевая по Наруто :: Флуд :: Флуд :: Наше творчество-